rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

so 15 kvě, 2021 - .
Karlova jízda

Informace o průběhu akce budou zvěřejněny v průběhu měsíce dubna.

Více info
EKO škola
čtvrtek, 31 říjen 2013 22:33

Ekohlídky ve školním klubu

25. 10. se sešel celý Ekotým školy v prostorách školního klubu s naší koordinátorkou Ekoškoly Silvií Vackovou. Ta měla připravenou práci především pro Ekohlídky - žáky, kteří reprezentují jednotlivé třídy a kteří předávají do tříd informace z jednotlivých setkání Ekotýmu.

 

pátek, 11 říjen 2013 18:26

EKO tým školy

Ekotým na Karlovce 2019/2020


V našem ekotýmu pracují:


Mgr. Jan Bohdanecký,Mgr. Petra Dymešová-Klapková, Ph.D. – vedení školy
Mgr. Lucie Odlová – správce www, ekoaktivity
Mgr. Zuzana Sirotková – koordinátor EVVO
Mgr. Olga Šafaříková – II. stupeň
Mgr. Jaromír Kubelka, Mgr. Eva Trejbalová – I. stupeň
Mgr. Květa Svobodová – školní jídelna

středa, 09 říjen 2013 03:12

EKO kodex

ekokodex

 

 

 

 

 

pondělí, 07 říjen 2013 04:02

EKO hlídky

Ekotým na Karlovce 2019/2020

V našem ekotýmu pracují:

Mgr. Jan Bohdanecký,Mgr. Petra Dymešová-Klapková, Ph.D. – vedení školy

Mgr. Lucie Odlová – správce www, ekoaktivity

Mgr. Zuzana Sirotková – koordinátor EVVO

Mgr. Olga Šafaříková – II. stupeň

Mgr. Jaromír Kubelka, Mgr. Eva Trejbalová – I. stupeň

Mgr. Květa Svobodová – školní jídelna

Ekohlídky:

6.A

Ortová Nikča, Kalčíková Káťa

6.B

Šedivý Honza, Vojtěch Alex Mattia

6.C

Kunstová Vája, Lukš Michal, Nováková Rút

7.A

Vrcek Štěpa, Syrový Tom, Tomášková Evča

7.B

Váňa Tobiáš, Petráček Jarda

7.C

Dgheim Filip, Rohlík Dan, Brzek Ondra

8.A

Reichová Terka, Svoboda Ondra

8.B

Kunstová Johanka, Marečková Vanesa

8.C

Holjanskyj Roman, Sirotek Matěj, Marek Tom

9.A

Hradická Naty, Szejutová Klára

9.B

Hála Matěj, Telvák Jan