středa, 25 červen 2014 19:09

Rafťáci a rafťačky na Jizeře

Včera se téměř 30 žáků druhého stupně naší školy vydalo za dobrodružstvím na Jizeře. Nalodili jsme se (zatím jen na vlak) časně ráno - a hurá směr Malá Skála u Železného Brodu. Tam už na nás čekalo pět super raftů, dva páni instruktoři, spousta pádel, vest, sudů pro uložení věcí a další nezbytnosti. Voda v řece byla ukrutně studená, ale počasí nám přálo, a tak splutí celého úseku do Dolánek u Turnova – včetně spousty vodních radovánek – nestálo nic v cestě.

Všichni jsme si celou trasu – včetně zpáteční cesty malebným Českým Rájem – užili a i přes velikou odpolední únavu to zcela jistě stálo za to.

Konečná Eva, Syrová Lenka, Vychytil Zdeněk

Do fotoglarie se podívejte ZDE.