pondělí, 22 červen 2015 12:05

Horní Bradlo podruhé....

Zdravíme opět z Horního Bradla. Tentokrát si tam užívaly výlet od středy do pátku předposledního školního týdne třídy 9. B a 6. B pod vedením paní učitelky Konečné a Nožičkové. Hned první den jsme po obědě vyrazili na původně krátký výlet ke mlýnu. Procházka se nám trochu protáhla - a z původních 8 km bylo nakonec 12 km. Děti se tvářily zničeně, ale za chvilku se už rozprchly po areálu hrát fotbal, tenis, badminton a koupat se v bazénu.

Druhý den jsme byli na krátké procházce do místní prodejny s potravinami. Potom jsme opět sportovali a před večeří odpočívali ve vířivkách a bazénu ve wellness, který je přímo v areálu. V pátek po deštivé noci a vydatné snídani jsme unaveni vyklidili chatičky. Čekání na autobus si děti krátily opět hrami všeho druhu.
I přes nepřízeň počasí jsme využili všech sportovních aktivit, které areál nabízí včetně vyhřívaného venkovního bazénu.

Fotogalerie ZDE.